Понеділок

Головна » 2018 » Листопад » 9 » Благодійний ярмарок
Благодійний ярмарок

Вже стало доброю традицією у Жолобненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів щедрої осінньої пори проводити благодійний ярмарок.

Цього року, натхненниками дійства виступили шкільний парламент, педагог організатор Вербицька І.І., вчитель української мови і літератури Степанюк Т.В. і керівник літературного гуртка Кучер В.А., які ухвалили спільне рішення присвятити довгоочікуваний захід Дню української писемності та мови.

9 листопада учнів і гостей школи, гостинно зустрічали вбрані в українські костюми  учасники літературного гуртка «На крилах фантазії». У кожного, хто заходив до приміщення, одразу піднімався настрій. Щирі українські пісні та жарти надавали ярмарку колориту, святковості і неповторності. Відбувався ярмарок у фойє школи, де хоч і трохи тісно, але місце знайшлося усім. Участь взяли усі класні колективи, які презентували свої літературно-мистецькі напрацювання та солодкі вироби виготовлені власноруч та за допомогою батьків.

На свято завітало багато людей – вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-купці, а також просто гості, які зазирнули на смачненьке. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно.

Ми живемо у скрутні часи. Зараз у душах багатьох людей хаос. Знецінюються моральні та духовні цінності. Дехто втрачає людину у собі. Саме тому педагогічний колектив школи прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем.

Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — всі класи взяли активну участь у заході. Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, желе – чого тільки не було!

Неабияке захоплення викликали вироби з природничого матеріалу, зроблені учнями сувеніри, прикраси з бісеру. Все було, як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.

Домашню випічку охоче розкуповували як школярі, так і працівники закладу та гості. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі втішилися гарним настроєм своїх учнів. Усі учасники отримали неабияке задоволення.

А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Скільки вдалося зібрати, поки не знаємо, адже скриньку ще не розпаковували, але за рішенням ради школи всі кошти буде передано на допомогу воїнам ООС. Звісно, ми розуміємо, що ця сума — лише невеличка часточка того, що можна було б зробити, але сподіваємося, що наша допомога не буде марною що це стане поштовхом для інших небайдужих людей всієї області.

Адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям школярів.

Степанюк Т.В.

Кучер В.А.