24.09.2017

Головна » 2014 » Жовтень » 13 » День вчителя
День вчителя
5 жовтня в Україні відзначається день працівника освіти.
Напередодні учні школи привітали своїх наставників з Днем вчителя. Але вітання мало незвичайний характер.
Старшокласники підготували та провели для вчителів незабутню екскурсію школою, показавши її такою, якою її бачать лише учні та розкрили багато таємниць.
Але щоб взяти участь в екскурсії вчителям потрібно було пройти невеликий іспит. Кожен педагог по черзі тягнув екзаменаційний білет та шпаргалку (учні в честь свята приготували відповіді). Кожен вчитель зміг поринути в свої студентські та шкільні роки.

Також всім педагогічним колективом потрібно було дати клятву вчителя.

Після цього було ще багато цікавого. Це і відгадування загадок, складання анаграм, вітання кожного вчителя поіменно у віршах, привітання квітами.

Та на самий кінець, шкільний парламент приготував сюрприз для всіх. Вони організували показ фільму власного виробництва про будні життя школи та вчителів під назвою "Реальні вчителі".

Але це не був ще кінець цього святкового дня. Після незвичайної екскурсії була проведена гра з волейболу між командою вчителів та збірними команд учнів (дівчата та хлопці).
Під час гри педагоги та учні спілкувалися на рівних, показували справжні емоції, знаходили спільні інтереси.

День був наповнений позитивом та радісними емоціями.

Переглядів: 240 | Додав: гера7 | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2014  »