Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Дякуємо
Дякуємо

Нещодавно до школи завітав її колишній учень, випускник 1981 року, а нині керівник одного з потужних підприємств Нью-Йорку (США), Ліщук Віктор Петрович.

Відвідавши класи і здавна знайомі потаємні куточки  рідної школи, пан Віктор, згадуючи дитинство, побував на уроці улюбленого класного керівника і  вчителя французької  мови Вовк Марії Василівни.

Багато цікавої і корисної інформації впродовж години спілкування одержали від свого земляка учні 11-го класу, адже під час довірливої бесіди досвідчений фахівець розповів майбутнім випускникам про важливість навчання майбутній професії  і володіння іноземною мовою, розкрив певні вимоги до сучасного життя, навчання і роботи українців за кордоном.

Маючи небайдуже серце, дбаючи про майбуття рідної школи та своїх односельців: маленьких і молодих громадян улюбленої ним України, пан Віктор, надав школі суттєву матеріальну допомогу.

Від імені дружнього колективу школи щиросердечно дякую за те, що завдяки  Вашому патріотизму та свідомості, учні і працівники освітнього закладу одержали можливість користуватись сучасною і новою оргтехнікою, придбають витратні матеріали для ремонту шкільної котельні та нададуть привабливого естетичного вигляду класній кімнаті початкової школи.

Висловлюю впевненість, що Ваша наполегливість, небайдужість і завзяття надалі сприятимуть належному вихованню учнівської молоді та громадян України, розвитку освітнього процесу в школі, районі та в нашій прекрасній Батьківщині.

Бажаю Вам і Вашій родині міцного здоров’я, життєдайної енергії, мудрості, нових творчих злетів, яскравих перемог і досягнень.

Директор школи    Шевчук К.В.

Переглядів: 66 | Додав: golobne | Рейтинг: 5.0/3

«  Жовтень 2017  »