Мамине свято в початковій школі - 3 Квітня 2013 - Жолобненська загальноосвітня школа

П`ятниця
06.03.2015

До канікул...

Головна » 2013 » Квітень » 3 » Мамине свято в початковій школі
Мамине свято в початковій школі
З ледь відчутним весняним подихом весни приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті, пов’язане з жінкою.

Особливою атмосферою тепла, щирості наповнилася школа у переддень свята 8 Березня, коли на гостину до школярів завітали найрідніші люди – мами, бабусі, сестрички. Особливими рядками, сповненими любові, тепла і поваги, діти говорили про маму - берегиню роду людського. Про маму, в слові якої вміщені яскраві теплі промені сонця, мерехтіння зірок, щира любов, яка зігріває всіх членів великої родини. Закликали всіх присутніх пам'ятати завжди: де живе мама - там твій рід, там тепло і затишок, там живе вічна й непідробна любов, шанувати найдорожче - її величність МАМУ.

Кожним своїм виступом діти бажали своїм рідним та учителям щастя, радості, спокою, злагоди, здоров’я і ясної долі.

Прекрасним вітанням від учнів початкових класів своїм мамам були власноруч зроблені квіти

Переглядів: 599 | Додав: гера7 | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2013  »

• Відділ освіти Новоград-Волинської РДА