19.07.2018

До літа...

Головна » 2018 » Травень » 31 » Про зарахування до 1 класу
Про зарахування до 1 класу

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» наказу Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», наказу відділу освіти Новоград-Волинської районної державної адміністрації №31-аг від 20.04.2018 «Про проведення обліку дітей шкільного віку та учнів», наказу по Жолобненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №38 від 31.05.2018 «Про зарахування учнів  до 1 класу», відповідно до заяв поданих  від батьків дітей, що проживають на території закріпленій за освітнім закладом для обслуговування, до складу учнів 1-го класу Жолобненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  31.05.2018 зараховані:

• Герасимович Богдан Володимирович;
  • Журавель Назар Олексійович;
  • Журавель Назар Олександрович;
  • Литвинчук Олександр Володимирович;
  • Якубовська Ангеліна Сергіївна.

Класоводом 1-го класу призначено  Мархай Г.О.

Директор школи:                                            Шевчук К.В.

Переглядів: 132 | Додав: golobne | Рейтинг: 0.0/0
My name is Richard. And I am a professional Content writer with many years of experience in writing.

My goal is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several organizations as a volunteer and have assisted clients in many ways.
My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a passionate writer who started at an early age.
I’m happy that I`ve already sold several copies of my works in different countries like England and others too numerous to mention.
I also work in an organization that provides assistance to many people from different parts of the world. Students always come to me because I work no matter how difficult their projects are. I help them to save time, because I feel fulfilled when people come to me for professional help.

Professional academic Writer – Richard Bower - http://www.textbookstoddacademy.com/ - Textbookstodd Academy Company

«  Травень 2018  »