22.04.2018

До літа...

Головна » 2018 » Березень » 27 » Семінар вчителів української мови
Семінар вчителів української мови

Кожна людина є унікальною, неповторною особистістю, здатною до розвитку власних творчих здібностей. Вона наділена надзвичайно багатим потенціалом, який часто буває реалізованим не повністю через буть-які причини. Тому, тема формування творчих здібностей учнів через креативну діяльність на уроках української мови і літератури дуже актуальна.

Так, 22 березня на базі РМЦ був проведений семінар вчителів української мови та літератури. Усіх присутніх (18 педагогів) об’єднала актуальна тема «Креативна діяльність на уроках української мови та літератури як важливий чинник розвитку творчих здібностей».

Зі вступним словом виступив методист РМЦ Скрипнюк Юрій Олексійович, який наголосив на особливостях складання учнями ДПА у 9, 11 класах та на участь у різноманітних конкурсах. Розпочато семінар з презентації директора Жолобненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевчука Костянтина Володимировича про навчальний заклад, яка плавно перейшла до теми нашого семінару, де Степанюк Тетяна Валеріївна показала свою майстерність, професіоналізм у підборі форм і методів роботи та застосування їх для досягнення бажаного результату.

На семінарі був представлений практичний аспект проблеми. Присутні мали змогу обмінюватися думками, ставити один одному запитання, обговорювати наданий учителем презентаційний матеріал. І це відбувалося невимушено, у доброзичливій обстановці, яку створили господарі заходу.

Прекрасний настрій, натхнення вчителі отримали після проведеного майстер-класу (Писанковий декупаж).

В обговоренні семінару взяли участь всі учасники, оцінивши його роботу на високому рівні.

Переглядів: 20 | Додав: golobne | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2018  »