22.04.2018

До літа...

Головна » 2017 » Грудень » 7 » Семінар заступників директора з навчально-виховної роботи
Семінар заступників директора з навчально-виховної роботи

Сучасна школа повинна намагатися якомога більше готувати випускника  до життя та діяльності. Життєві компетентності повинні давати можливість випускнику сміливо зустрітися з дійсністю, зайняти своє місце в житті, бути успішним.

Проблема формування життєвих компетентностей дитини, виховання у неї здібності діяти адекватно у відповідних ситуаціях, застосовувати набуті знання на практиці, брати на себе відповідальність та вчитись протягом життя розглядалась на районному семінарі заступників директорів з навчально-виховної роботи «Розвиток життєвих компетентностей особистості та підготовка її до успіху в умовах сучасної школи», який відбувся 05 грудня 2017 року на базі РМЦ.

Про формування життєвих компетентностей особистості  в умовах реформування школи розповіла зав. РМЦ О.П.Сікора.

Заступник директора Жолобненської ЗОШ І-ІІІ ст. Степанюк Тетяна Валеріївна презентувала роботу педагогічного колективу щодо формування життєвих компетентностей школярів, створення умов для розкриття здібностей кожного учня.

Педагоги школи вважають що кожен повинен стати успішним в тій, або іншій сфері діяльності. Не можна забувати що кожен учень – індивідуальність, і тому, в кожного свій власний успіх і свої досягнення.

Під час майстер-класу «Шлях до мрії» вчитель французької мови Вовк Марія Василівна зазначила, що час вносить корективи в структуру і типологію уроку, в методи і засоби навчання. Уроки в умовах компетентнісного навчання, в умовах співробітництва потребують забезпечення зв’язку з життям, залучення важливої для дитини інформації, організації навчальної діяльності не тільки на рівні відтворення знань, умінь і навичок, ай на творчому рівні, тобто мають сприяти формуванню у учнів уміння навчатися впродовж життя.

Психолог школи Кондратюк Ірина Ігорівна провела тренінг «Мій життєвий успіх», в ході якого учасники семінару створювали колаж «Портрет успішної людини», виконували вправу «Долоньки» та оволодівали технікою «Hand Made».

Завершився семінар музичним вітанням вчителя української мови та літератури В.А.Кучер «Мій рідний край».

Переглядів: 65 | Додав: golobne | Рейтинг: 5.0/2

«  Грудень 2017  »