Субота
21.10.2017

Головна » 2014 » Вересень » 14 » Спортивне свято "День здоров`я та спорту"
Спортивне свято "День здоров`я та спорту"
В рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 12 вересня 2014 року в Жолобненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшло веселе спортивне свято – День здоров’я та спорту.
Школярі із захопленням чекали цього дня, щоб взяти участь у спортивних змаганнях і подихати свіжим повітрям. День розпочався святковою лінійкою (навіть погода посприяла цьому), на якій зібралися усі учні закладу, їхні батьки та вчителі. Школярі вишикувалися перед центральним входом, щоб продемонструвати свою любов до здорового способу життя.
На свято завітали також гості - начальник служби у справах дітей Новоград-Волинської ОДА Бойко Володимир Феодосійович.
Весь день був наповнений різноманітними конкурсами та завданнями для дітей, їх батьків та вчителів. Завдання та конкурси були організовані так, що кожна дитина була залучена до якоїсь діяльності, жоден учасник свята не залишався без уваги. Найпершим завданням усіх команд було вибрати собі місце розташування та облаштувати його, розвести вогонь.

Не зайвою тут була допомога батьків, які допомагали як гарною порадою, так і показували власний приклад.

Так як свято було приурочене Міжнародному дню фізичної культури не обійшлося тут без спортивних змагань. Учні 5-11 класів приймали участь в змаганнях з волейболу, перетягуванні канату, підтягуванні на перекладені, спортивних естафетах (прижки в мішках, на скакалці, біг).

Для багатьох було великою несподіванкою результат, який показав учень 11 класу Храбан Тарас у підтягуванні на перекладині – 31 раз.
Учні молодшої ланки теж не залишилися без спортивних розваг. Для них були різноманітні спортивні естафети, які розвивають швидкість, гнучкість, спритність, точність.

Ще одним конкурсом цього дня було створення композицій з природних матеріалів на тему: «Це моя країна!» та їх захист. В цьому конкурсі діти змогли проявити всю свою творчість, креативність та патріотизм. Останнього в кожній композиції було дуже багато. Найбільше вразила композиція учнів початкової ланки, створена спільно з батьками – квітковий тризуб. Також відзначились команди старших учнів з композиціями про малу Батьківщину, єдину Україну та заквітчану неньку Україну.

Але найбільш запам’яталися всім присутнім напевне останні конкурси – сервіровка столу та кулінарний. В цих конкурсах учні змогли проявити свої кулінарні здібності, а також навчитися готувати різні страви в польових умовах.

Також тут могли спілкуватися та працювати з вчителями пліч-о-пліч, на рівних.

Оцінюючи ці конкурси очі розбігалися від тієї краси, що створили діти разом з вчителями та батьками. Всі столи були накриті в українському стилі, також притримувалися туристичних умов. Можна було побачити яблуко або огірок замість чашки, кленовий листок замість тарілки.

Журі було дуже складно визначити переможця. Тут навіть кулінарам та шеф-поварам можна було набратися ідей для своєї діяльності. Чого тільки не було… І «живі» грушки та яблука, кумедні бутерброди з обличчям, торти у вигляді їжачка, їстівні кораблики.

Та найважливіші були конкурсні страви, які діти готували на кострі. Почастували всіх присутніх на перше – ухою, на друге – печеною картоплею з м’ясом та грибами, а на десерт – гарбузовою кашею та печеними яблуками. Все було настільки смачним і приготованим з любов’ю, що члени журі в цьому конкурсі так і не змогли визначити переможця.

Та все ж за результатом усіх конкурсів було визначено призові місця та вручені грамоти.

Цей виховний захід допоміг дітям навчитися активно спілкуватися, допомагати один одному, а головне - активно відпочивати. Учні, батьки та вчителі співпрацюючи разом, допомагаючи один одному змогли краще порозумітися, згуртувати власні колективи. Завдяки їх спільним зусиллям день пройшов цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій, а головним стало те, що спорт об’єднав усіх!
Переглядів: 839 | Додав: гера7 | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2014  »