Субота
17.11.2018

Головна » 2018 » Вересень » 3 » Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника

День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Так і сьогодні, 3 вересня, до рідної школи сходились школярі, освітяни та гості, аби разом відсвяткувати початок навчального року. На святкову лінійку до Жолобненської ЗОШ І-ІІІ ступеня завітали також батьки школярів та гості.

Директор школи Шевчук К.В. привітав учнів зі святом та особливу увагу звернув на 5 маленьких новобранців-першокласників, яких радо зустріла в свої обійми шкільна родина та їх класовод Мархай Галина Олексіївна. Костянтин Володимирович у своєму виступі згадав тих, завдяки кому ми маємо можливість святкувати День знань – це Герої Небесної Сотні, воїни нашої армії, серед яких і випускник нашої школи –Богдан Сахнюк, які віддали життя на сході за свободу і незалежність України, та закликав усіх загиблих воїнів вшанувати хвилиною мовчання.

Привітавши всіх присутніх із святом, директор школи подякував усім, хто долучився до ремонту школи та підготовки її до нового навчального року: депутату районної ради Загривому А.Л., сільському голові П.А.Біліму, директору СТОВ «Птахівник» Гальчук В.Д., а також всім батькам та вчителям.

Також до привітань приєдналися запрошені гості.

В.Ф.Бойко, начальник служби у справах дітей Новоград-Волинської районної державної адміністрації , привітав всіх присутніх зі святом та зачитав привітальний лист від першого заступника голови районної державної адміністрації П.В. Даниленко.

Приємним подарунком для першокласників стали подарунки від народного депутата А.Л. Загривого, а це – набори для малювання. Вдячні винуватці свята і за грошову допомогу народному депутату районної ради Конончуку А.А.

До вітального слова також запросили і маму першокласника Тамару Журавель, яка зауважила, що це найхвилюючіший момент в житті батьків першокласників. Вона подякувала за тепло та відношення до діток, а також виразила впевненість у вчителях.

Завершилося свято веселою мелодією шкільного дзвоника, що запрошував усіх школярів на перший урок.

Не обійшлось дійство без світлин, які залишалися у пам’яті гаджетів та берегли згадку про важливий день зі шкільного життя.

Переглядів: 90 | Додав: golobne | Рейтинг: 5.0/2

«  Вересень 2018  »