13.12.2017

Головна » 2016 » Грудень » 6 » Тиждень правознавства
Тиждень правознавства

Заходи  Всеукраїнського тижня права

- Всеукраїнський урок «Права людини», години класного керівника, виховні бесіди, заходи інформаційно-освітнього характеру правової тематики.                                                              (Класні керівники, класоводи)

- Виставка видань художньої і юридичної літератури, документів та матеріалів правовиховного характеру.                                                                                            (Бібліотекар, вчитель правознавства)

- Ознаомлення з положеннями «Декларації  прав  дитини» учнів 1-5 класів, перегляд електронної презентації «Права дитини – права людини» проведення інтелектуально-розважальної гри «Що  я  знаю про свої права»,.

(Педагоги групи продовженого дня)

- Розміщення на сторінках веб-сайту школи інформаційного банеру та матеріалів, що стосуються проведення Всеукраїнського тижня права в навчальному закладі.

(Адміністратор веб-сайту школи)

- Загальношкільний правий лекторій  «Конституційний обов’язок захисту Батьківщини та його правові засади».                       (Вчителі правознавства, історії, предмету «Захист Вітчизни»)

- Колективний перегляд мультимедійної презентації «Загальна декларація  прав людини - основа Конституції України».                                                                          (Вчителі правознавства та історії)

- Правознавчий брейн-ринг учнів 9-11 класів «Я - громадянин України».

(Вчитель правознавства, учнівський парламент)

Переглядів: 101 | Додав: golobne | Рейтинг: 5.0/2

«  Грудень 2016  »