Субота

фЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ УКРАЇНИ

провела ФЕСТИВАЛь ЧЕМПІОНІВ

«ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»

Восени 2018 року Федерація футболу України розпочала новий сезон Фестивалів Чемпіонів «Відкриті уроки футболу», які успішно реалізуються в кожному регіоні України.

28 вересня вони завітали і на Житомирщину. Фестиваль відбувся у Пилиповицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

16 учнів нашої школи прийняли активну участь у цьому фестивалі - Литвинчук Дарина, Мархай Назар, Поліщук Вікторія, Сироїшко Володимир, Григорчук Таміла, Кравчук Аліна, Кузьмінчук Олександр, Феденко Володимир, Якубовський Віктор, Григорчук Олексій, Заремба Віталій, Іллюк Денис, Кучер Юліана, Литвинчук Анастасія, Мархай Сергій, Остапчук Анастасія.

Радість заняття улюбленим видом спорту розділили з учнями педагоги – вчитель фізичного виховання Лобащук С.Б. та вчитель предмету «Захист Вітчизни» Петров А.М.

Перед початком "Відкритого уроку футболу" волонтери провели з дітьми розминку. Далі малеча взяла участь у різноманітних майстер-класах та іграх. Діти із задоволенням займалися різноманітними розвиваючими іграми з елементами футболу. Зокрема, юні футболісти виконували вправи на техніку рухів, розвиток координації, ритму, взаємодію і спілкування. Крім того, усі учасники заходу отримали подарунки від ФФУ - м’ячі та футболки, а головне — багато позитивних вражень та емоцій. А ще приємним подарунком були солодощі від обласного депутата Мельника Віктора Сергійовича.

Заступник директора з НВР Степанюк Т.В.

Переглядів: 71 | Додав: golobne | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2018  »